Офіційний туристичний портал
Черкаської області

uken
Partly Cloudy

-2°C

Partly Cloudy

Фестивалі

Ше. festМіжнародний мотофестиваль "Тарасова гора" – найбільший мотофестиваль України і країн СНД. Захід є щорічним, присвячений популяризації байкерського руху та постаті Тараса Шевченка. У програмі фестивалю: виступи відомих рок-гуртів, спортивні змагання та конкурси, а також традиційний проїзд мотоколони до Тарасової гори у м. Канів.

 

VirafestМіжнародний фестиваль "VIRA FEST" – наймасштабніша подія літа, що відбувається у першій козацькій столиці Чигирині. Особлива музика, народні ремесла, атракції, і легендарна українська гостинність…Фестиваль об’єднує на одній сцені музичні колективи, виконавців класичної музики і драйвові молоді гурти.

 

Фестиваль Святого МиколаяФестиваль "Святого Миколая" – справжні дива відбуваються на Фестивалі Святого Миколая у першій козацькій столиці Чигирині…Резиденція гетьмана Богдана Хмельницького перетворюється у Резиденцію Святого Миколая, де збуваються мрії дітей та дорослих. Тут кожен знову згадує як це – вірити в диво, вірити в краще, вірити, що все обов’язково буде добре! Діти одержують у Резиденції Святого Миколая подарунки та настанови на наступний рік, а дорослі розважаються на фестивалі вуличної їжі та скуповуються на ярмарку.

Ше. festВсеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка "Ше. fest" – щорічний молодіжний фестиваль, де на відвідувачів чекає драйвова музика, мистецькі інсталяції, цікаві лекції, показ українських фільмів, театральні постановки, літературні батли, майстер-класи, екскурсії Шевченковими місцями, програма для дітей, наметове містечко, народний ярмарок. Захід відбувається в с. Моринці, Звенигородського району.

 

Фестиваль авіації

Черкаський фестиваль малої авіації – захід, що об’єднує авіаторів із багатьох міст України. На фестивалі кожен охочий має можливість здійснити політ на будь-якому літаку, що є учасником шоу, поспілкуватися з пілотами та власниками літальних апаратів, а також зробити фотосесію повітряних машин.

 

Холодний ЯрФестиваль нескореної нації "Холодний Яр" – молодіжний всеукраїнський фестиваль, основна мета якого − виховання молоді в національно-патріотичному дусі. Програма фестивалю наповнена різноманітними заходами, зокрема: екскурсійними турами, ярмарками, виступами популярних українських виконавців та гуртів, вечірньою поезією, спортивними змаганнями, зустрічами-дискусіями з відомими суспільними та політичними діячами. Захід відбувається в с. Грушківка, Кам`янського району.