Офіційний туристичний портал
Черкаської області

uken
Partly Cloudy

-2°C

Partly Cloudy

Понеділок, 01 квітня 2019 18:06

Черкащина для всіх: область туристично презентували на ювілейній Міжнародній виставці UITT

Сучасне й минуле, історія та яскраве ЗАРАЗ – Черкаську область представили на найбільшому туристичному заході країни.

56300154_785284775190430_7431205995256217600_n-e1554129386724.jpg

25-та ювілейна Міжнародна туристична виставка UITT – «Україна – подорожі та туризм» 27-29 березня стала майданчиком для понад 30 міст та регіонів України та 300-та туристичних національних і регіональних компаній, асоціацій, готелів та представництв з 22 країн світу, інформують у Департаменті регіонального розвитку ОДА.

Відповідно до концепції стенд області Discover Cherkasy Region NOW демонстрував розмаїття культур, локацій та об’єктів. Черкащина – для всіх. Цей меседж обласної туристичної делегації особливо вдало підкреслювали справжня повітряна куля від фестивалю повітряних куль «Монгольфєрія», демонстрація сучасних дизайнерських суконь з елементами етно від TELIZHENKO fashion house та Богданом Хмельницьким, який ходив на ходулях й демонстрував справжнє фаєр-шоу зі зброєю.

8.jpg

Туристична делегація від Черкащини об’єднала представників влади та бізнесу. Зокрема, область представляли Департамент регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації, Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради, ГО «Туристичний рух Чигиринщини», Державний історико-культурний заповідник «Трипільська культура», Уманська міська рада, туристичний кластер «Західна Черкащина» та ГС «Асоціація гостинності Черкащини». Саме така спільна співпраця зробила стенд Черкаської області дуже популярним, особливо у іноземців.

2.jpg

9.jpg

Водночас на виставці на загал представили новий туристичний буклет «Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ». Він викликав справжній фурор серед учасників заходу. Гортаючи його відвідувачі регіонального стенду запевняли, що тепер вони точно подорожуватимуть такою різною Черкащиною, яка для всіх.

 

Інформацію взято за посиланням.