Офіційний туристичний портал
Черкаської області

uken
Partly Cloudy

-2°C

Partly Cloudy

Вівторок, 01 жовтня 2019 12:51

В області розробили туристичний мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”

Щоб зробити перебування туристів комфортнішим, у Черкаській області запрацював туристичний мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”.

У додатку нанесли на карту,  зібрали та структурували інформацію про туристичні об’єкти та локації, музеї, зелені садиби, парки та сквери, заклади харчування Черкащини.

Зокрема, мобільне рішення містить 7 категорій: парки й сквери, собори й храми, готелі й санаторії, музеї, культура та спорт, пам’ятки та об’єкти, де поїсти. Кожен об’єкт має опис, адресу (й на Google maps також) та контакти.

Додаток “Подорожуй Черкащиною” вже є в магазинах PlayMarket для платформ Android. Інформація в додатку доступна українською мовою.

Але найголовніше: “Подорожуй Черкащиною” з’явився завдяки співпраці Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА та ІТ-компанії Everlabs.

Саме  Everlabs є розробником цього мобільного додатку. Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА займався інформаційним наповнення для додатку. Важливо зазначити, що компанія Everlabs розробила цей застосунок безкоштовно.

Більше за посиланням ТУТ.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК можна тут: https://u.to/iyRnFg